Uluslararası Ravza Derneği
YETİMHANE

HZ. HATİCE ANNEMİZİN ADINA UGANDA'DA HZ. FATIMA ANNEMİZ ADINA HİNDİSTAN'DA HZ.AYŞE ANNEMİZ ADINA SURİYEDE BİLALİ HABEŞİ (r.a) ADIYLA GAMBİA DA YETİMHANELERDE EĞİTİMİMİZ DEVAM EDİYOR.

ASYA'DA VE AFRİKADA DÜNYA YETİMLERİNE KUCAK AÇIYORUZ. ONLARA BARINABİLECEKLERİ , EĞİTİMLERİNİ GÖREBİLECEKLERİ, GÜVENLİKLİ YETİMHANE VE OKUL OLARAK KOMPLEKS YAPIYORUZ. 

Çocukların aile bütünlüğü içerisinde sıcacık bir yuvada hayatlarını idame ettirebilmesi ciddi önem taşımaktadır. Ne var ki yaşadığımız dünyada yetim çocukların yarısının bir aile ve kurum koruması olmaksızın sokakların insafına terk edildikleri bilgisi tüm insanlık için oldukça yaralayıcıdır. Zira bu çocuklar suç örgütlerinin direkt hedefindedir. Aile ve akraba desteğinden mahrum olan çocuklar için  bir yatılı okul havası içerisinde olan yetimhanemizde  kalmalarının en makul çözümlerden biri olacağına inanıyoruz.

 60 - 100 YETİMİN BARINIP EĞİTİM GÖREBİLECEĞİ YETİMHANE KOMPLEKSİNİN FİYATI 40.000 €URO'DUR.

2021 YILINDA İNŞAATINA BAŞLANAN HZ. HATİCE ANNEMİZİN ADINA UGANDA'DA YAPILMAYA BAŞLANAN YETİMHANE VE OKULUMUZDA EĞİTİM DEVAM EDİYOR.GÜNLÜK SICAK YEMEK DAĞITIMI EĞİTİM İLE İLGİLİ METARYEL EKSİKLİKLERİ ULUSLARARASI RAVZA DERNEĞİ OLARAK KARŞILIYORUZ. . SİZLERDE 3500 TL HİSSE İLE KATKI VEREBİLİRSİNİZ. 

2021 YILINDA İNŞAATINA BAŞLANAN HZ. HATİCE ANNEMİZİN ADINA AFRİKA UGANDA'DA YAPILMAYA BAŞLANAN YETİMHANE VE OKULUMUZDA EĞİTİM DEVAM EDİYOR.GÜNLÜK SICAK YEMEK DAĞITIMI EĞİTİM İLE İLGİLİ METARYEL EKSİKLİKLERİ ULUSLARARASI RAVZA DERNEĞİ OLARAK KARŞILIYORUZ. . SİZLERDE 3500 TL HİSSE İLE KATKI VEREBİLİRSİNİZ. 

 2021 YILINDA İNŞAATINA BAŞLANAN HZ. AYŞE ANNEMİZİN ADINA SURİYEDE  YAPILMAYA BAŞLANAN YETİMHANE VE OKULUMUZDA EĞİTİM DEVAM EDİYOR.GÜNLÜK SICAK YEMEK DAĞITIMI EĞİTİM İLE İLGİLİ METARYEL EKSİKLİKLERİ ULUSLARARASI RAVZA DERNEĞİ OLARAK KARŞILIYORUZ. . SİZLERDE 3500 TL HİSSE İLE KATKI VEREBİLİRSİNİZ. 

2023 YILINDA İNŞAATINA BAŞLANAN BİLAL-İ HABEŞİ( R.A) ADINA AFRİKA GAMBİA'DA YAPILMAYA BAŞLANAN YETİMHANE VE OKULUMUZDA EĞİTİM DEVAM EDİYOR.GÜNLÜK SICAK YEMEK DAĞITIMI EĞİTİM İLE İLGİLİ METARYEL EKSİKLİKLERİ ULUSLARARASI RAVZA DERNEĞİ OLARAK KARŞILIYORUZ. . SİZLERDE 3500 TL  İLE SICAK YEMEK DAĞITIMINA KATKI VEREBİLİRSİNİZ. 

AYRICA YETİM GÜLERSE PEYGAMBER EFENDİMİZDE GÜLER SÖZÜNDEN YOLA ÇIKARAK YETİM HANEMİZDEKİ ÖĞRENCİLERİMİZE YILLIK OLARAK HAMİLİKLER DÜZENLİYORUZ. ÖĞRENCİMİZİN EĞİTİM VE ÖĞRETİM DÖNEMİNDE İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK MEBLA'DA AYLIK 350 TL İLE MASRAFLARINI KARŞILAYARAK YETİM HAMİSİ OLABİLİRSİNİZ.

 

Galeri