Uluslararası Ravza Derneği
12 Haziran 2024

Uluslararası Ravza Derneği olarak 2024 Kurban Bayramı organizasyonu için Pakistan’dayız!

Sayın Dernek Başkanımız Abdullah Ağbektaş ve gönüllü üyemiz Murat Özdemir, bu görevi yerine getirmek için Pakistan’a giderek ihtiyaç sahiplerine kurbanlarınızı ulaştırmak için çalışmalara başladılar.

Siz değerli bağışçılarımız, kurbanlarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. Kurbanlarınız, derneğimizin titiz çalışmaları ve gönüllülerimizin fedakarlıkları ile Asya’da Pakistan’da ve Moğolistan’da Afrika’da Uganda’da ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Pakistan’da Abdullah Ağbektaş ve Murat Özdemir’in Afrika Uganda Ahmet kale ve Murat islamoğlu öncülüğünde gerçekleştirilecek bu organizasyonda, kurbanlarınızın kesiminden dağıtımına kadar her aşama özenle ve şeffaf bir şekilde yürütülecektir.

Sizler de bu önemli hayır işine katkıda bulunmak ve sevabınıza ortak etmek isterseniz, kurbanlarınızı Uluslararası Ravza Derneği’ne teslim edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve bağış için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Ravza Derneği olarak tüm bağışçılarımıza şimdiden teşekkür eder, Kurban Bayramı’nın bereket ve huzur getirmesini dileriz.